Про нас

Наш новий інтернет-магазин рибальських товарів допоможе Вам легко, зручно та швидко купити всі необхідні снасті для риболовлі. Магазин ВоблерОк завжди радує всіх покупців низькими цінами та найкращою дисконтною програмою на товари для риболовлі.

Консультує рибалка!

Колектив магазину ВоблерОк – це рибалки, які присвятили своє життя улюбленій справі – рибалці. Ми на професійному рівні володіємо всіма видами спортивного лову, за нашими плечима довгі роки практики та досвіду, і ми готові поділитися ним з Вами.

 


 


 

Команда VoblerOk.

Ми спортсмени рибалки, які ловлять рибу на професійному рівні. Наша команда досягла не малих висот у 2016 році. Ми посіли призові місця на найпрестижніших змаганнях серед рибалок України.

Nemiroff Fishing – 1 місце нашої команди ВоблерОк
UFL – 2 місце нашої команди ВоблерОк

 

Береговий лов, лов на спінінг з човна та зимова рибалка – це перші кроки нашої команди у професійному рибальському спорті, в якій ми займаємо призові цілі на змаганнях. Ми допомагаємо розвивати рибальський спорт в Україні. Активно виступаємо як спонсори змагань.

 

   

Зариблення.

Ми турбуємося про майбутнє зростаючого покоління рибалок та активно беремо участь у зарибленні водних ресурсів України.

 

   

Найкращі товари для рибальства для Вас!

В інтернет-магазині ВоблерОк Ви можете купити рибальські котушки, вудилища, приманки, підгодовування, будь-яке оснащення, шнури, ліски, електроніку для риболовлі, аксесуари та екіпірування від найвідоміших – світових виробників рибальських товарів.
Всі рибальські товари доступні у нашому живому магазині у Києві. У ньому працює без вихідних команда професіоналів. У нас ви завжди знайдете якісну консультацію, останню інформацію з рибних місць та зможете наживо ознайомитись з нашим асортиментом.

 

3D тур

Приєднуйся до нашої команди!
Ми працюємо для Вас!
З повагою колектив інтернет-магазину "VoblerOk.ua"