Время работы Магазина ВоблерОк Пн-Вс: 09:00-17:00
0
Мой заказ
Рус

Fishingdrugs

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Історія створення приманок, які зараз відомі під брендом Fishing Drugs починається у 2010 році. Саме тоді в українського спортсмена Володимира Воротняка вперше виникла ідея створити приманку, гра якої буде істотно відрізнятися від приманок, які існували на той час. Експеримент вдався, і модель у 2011 році принесла перше, з трьох у майбутньому, чемпіонство України.

З кожним роком ідей на створення нових моделей ставало все більше, вони детально обдумувалися, моделювалися та модернізувалися. Зараз приманки Fishing Drugs можна сміливо віднести до одних з найрезультативніших. Філософія приманок Fishing Drugs полягає в сукупності стабільної гри, комбінації «їстівного» матеріалу, підбору еластичності матеріалу і, звичайно ж, зовнішнього вигляду.

Cистема оснащення подвійним гачком DHH (double hook hollow) являє собою характерні поглиблення у спинній частині приманок Fishing Drugs, через які назовні виводяться жала подвійного гачка. Система DHH розташована на оптимальній ділянці тіла приманки, максимально близько до рухомого хвоста, але таким чином, щоб виведений подвійний гачок не заважав грі приманки. Завдяки системі DHH двійник надійно утримує приманку на монтажі та не розриває місце виходу гачків з приманки, таким чином продовжуючи її термін служби.

Развернуть
Наверх