Время работы Магазина ВоблерОк Пн-Вс: 09:00-19:00
0
Мой заказ
Рус

Brain

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Brain – молодий український бренд, який спеціалізується на виробництві прикормки, бойлів, ароматичних добавок, вудлищ та різноманітних аксесуарів для ловлі мирної риби.

За ім'ям Брейн стоїть команда молодих захоплених риболовів - спортсменів, які не з чуток знають, як повинні виглядати прикормові суміші і які характеристики повинні мати вудилища для ловлі риби в наших умовах.

Бойли та прикормки Brain

Прикормка Brain – це бісквітні суміші, створені із застосуванням найсучасніших технологій шляхом екстраполяції світового досвіду на місцеві українські умови. Спеціально випечений бісквіт певної рецептури, імпортні ароматизатори та окремі інгредієнти, дворазове забарвлення – ставлять ці прикормки на один рівень із продукцією найвідоміших виробників.

Бойли Brain – це високопоживні приманки, розроблені з використанням найсучасніших даних про харчування коропа. Амінокислоти та молочні протеїни, зернові суміші типу Birdfood та високоякісна рибна мука – лише найкращі інгредієнти, змішані найдосвідченішими короп'ятниками, які працюють у команді з професійними хіміками.

Всі інгредієнти та навіть ароматизатори розробляються спеціально для Brain – це унікальний продукт, який не має аналогів. Розчинні, варені та плаваючі, різного розміру та смаків – ці приманки обов'язково допоможуть вам у пійманні трофея всього життя.

Вудилища Brain (Брейн)

Махові та болонські вудилища Brain - це сучасні поплавцеві вудилища підвищеної потужності. Товсті стінки бланків через застосування високомодульного карбону не збільшують вагу вудилищ, а спіральне намотування вуглеволокна збільшує жорсткість і істотно знижує час коливань. Таке поплавцеве вудилище дуже доречно, підійде для ловлі великих і сильних риб, таких як короп, лин, язь, голавль, лящ. А завдяки чудовому балансу вудками Brain можна ловити цілий день, не відчуваючи втоми!

Фідерні вудилища Brain - оптимальний вибір, як для рибаловів-початківців, так і навчених досвідом професіоналів, що цінують високу якість за адекватні гроші. Чудовий карбоновий бланк фідера забезпечує відмінні закидові характеристики, високу чутливість, і гарантує незрівнянну роботу на виведенні - з цим вудлищем комфортно ловити навіть велику рибу використовуючи найтонші повідці. Всі фідери Brain володіють середньо-швидким строєм, що дозволяє з комфортом використовувати їх як у річковому, так і озерно-ставковій ловлі.

Всі аксесуари Brain - поплавці, годівниці фідерні, коропові грузила і т.д. - так само як і вся продукція компанії, максимально пристосовані під наші умови ловлі та будуть найкращим вибором за співвідношенням ціна-якість.

Развернуть
Наверх